Pre pacientov

+421 2 4319 1912

Pre lekárov

Pomáhame
odhaľovať
príčiny
ochorení

Naše lekárske genetické testy vám môžu pomôcť zodpovedať tie najzložitejšie zdravotné otázky v živote vašich pacientov. Robíme všetko pre to, aby bolo objednanie testu čo najjednoduchšie a interpretácia výsledkov pre vás čo najprínosnejšia.

Genetické
testy

V GHC GENETICS SK vám umožňujeme vybrať si z celého radu komplexných genetických testov prispôsobených potrebám vašich pacientov. S našimi výsledkami založenými na najnovších vedeckých poznatkoch získate informácie, ktoré vám pomôžu stanoviť diagnózu a ďalší liečebný postup.

Potrebujete poradiť, alebo objednať test?

Zaujímajú vás bližšie informácie o testoch, potrebujete poslať nové odberové súpravy, prípadne potrebujete skonzultovať výsledok pacienta? Napíšte nám a radi vám pomôžeme.

Napíšte nám

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Portfólio testov a služieb

Stomatologické ochorenia

Neurologické a svalové poruchy

Poruchy väziva, skeletu a rastu

Endokrinologické, imunologické a hematologické poruchy

Metabolické poruchy

Vývojové a mentálne poruchy

Hereditárne onkologické syndrómy

Iné ochorenia

Panely génov – masívne paralelné sekvenovanie

Vyšetrenie MLPA génu

Vyšetrenie špecifického DNA variantu

Sekvenačné služby

Prečo si nás vybrať?

Presnosť a precíznosť

Naše pokročilé testovacie metódy zaisťujú vysoko presné a spoľahlivé výsledky. Všetky analýzy realizujeme vo vlastnom akreditovanom laboratóriu.

Dôvernosť a bezpečnosť

Kladieme dôraz na bezpečnosť osobných a genetických údajov vašich pacientov, pričom na ochranu informácií používame prísne bezpečnostné postupy a opatrenia.

Odborné poradenstvo

Náš tím odborníkov je tu, aby zodpovedal vaše otázky, pomohol s výberom vhodného testu, interpretoval vaše výsledky, prípadne poradil s ďalším postupom.

Najmodernejšie inovácie

Neustále modernizujeme naše postupy a prístrojové vybavenie, aby sme držali krok s inováciami v oblasti genetického výskumu a zlepšovali tak naše možnosti širokého portfólia ponúkaných testov a analýz.

Prečo je GHC GENETICS SK vašou najlepšou voľbou

Sme jedno z mála zariadení na Slovensku, ktoré vykonáva komplexné genetické analýzy širokého spektra genetických ochorení a genetických predispozícií vo vlastnom akreditovanom laboratóriu. Vzorky DNA nikam neposielame, všetky analýzy vykonávame v našom laboratóriu a sú u nás v úplnom bezpečí.

Široké portfólio testov

Naše portfólio vykonávaných analýz tvorí viac ako 80 testov z rôznych oblastí, ktoré sú dostupné komukoľvek. Testy je možné podstúpiť na základe vlastného rozhodnutia ako samoplatca, alebo na odporúčanie lekára ako indikované vyšetrenie preplácané zdravotnou poisťovňou.

Spolupráca s lekármi je pre nás prioritou

Spolupráca s lekármi, ambulanciami a zdravotníckymi zariadeniami je pre našu prácu úplne kľúčová. Vďaka lekárom z rôznych oborov (onkológia, gynekológia, stomatológia) môžeme poskytovať naše služby klientom v rámci celej Slovenskej republiky. Aby táto spolupráca fungovala čo najlepšie, je nutné všetky jej aspekty starostlivo koordinovať. Ponúkame možnosť vytvárať žiadanky v elektronickej forme a zároveň máme efektívne softwarové riešenie, ktoré umožňuje online zdieľanie výsledných správ, ktoré nahrávame do systému hneď ako sú vytvorené. Lekári tak majú prakticky výsledky či laboratórne správy v reálnom čase. Naše laboratórium je akreditované podľa normy STN EN ISO 15189:2012 a každoročne sa zapája do medzilaboratórnych kontrol kvality Instand, GenQA a EMQN. Všetky analýzy vykonávame na špičkových HIGH-END prístrojoch, vďaka ktorým sa môžete spoľahnúť na presnosť výsledkov. Všetkým lekárom sa snažíme poskytnúť maximálnu podporu a v rámci jednotlivých vyšetrení ponúkame možnosť konzultácie s naším špecialistom.

Viac ako 18 rokov skúseností

Počiatky Laboratória genomickej medicíny GHC GENETICS SK siahajú do roku 2005 kedy sa naši vtedajší pracovníci začali zaoberať analýzou DNA a vykonávaním testov založených na analýze ľudskej DNA. Pracovisko máme vybavené špičkovou technikou, využívame najmodernejšie technológie a disponujeme vysoko odborným zázemím s vlastnou ambulanciou lekárskej genetiky. Vďaka tomu sme schopní poskytovať komplexné služby v najvyššej kvalite. Neustále sa vzdelávame a sledujeme novinky v odbore, priebežne modernizujeme vybavenie nášho laboratória, rozširujeme portfólio ponúkaných služieb a v neposlednom rade počúvame potreby našich klientov.

1

Vyplnenie žiadanky: Zvoľte požadovaný test pre vášho pacienta, vyplňte našu žiadanku a informovaný súhlas.

2

Odober vzorky: Pacientovi odoberte vzorku biologického materiálu – periférnu krv, bukálny ster, alebo iný vhodný materiál.

3

Odošlite vzorku: Vzorku odošlite do nášho akreditovaného laboratória.

4

Počkajte na výsledok: Po dokončení analýzy vám zašleme výsledky.

Ako prebieha
objednávka testu?

Novinky

Fotky z Workshopu pre klinických genetikov 2024

Fotky z Workshopu pre klinických genetikov 2024

V priestoroch Vedeckého parku sme v piatok  12.4.2024 organizovali workshop s názvom „Molekulárna genetika pre klinických genetikov“ Podujatia sa zúčastnilo…

2560 1920 admin
Nová webstránka GHC GENETICS SK

Nová webstránka GHC GENETICS SK

Vitajte na našej novej webstránke! V posledných mesiacoch sme pracovali na úplne novej webstránke našej spoločnosti. Zmenami prešli všetky aspekty…

2560 1707 admin
 • 1
 • 2

Najčastejšie
kladené
otázky

 • Napíšte nám na info@ghc.sk, alebo zavolajte na +421 2 4319 1912, prípadne vyplňte kontaktný formulár.

 • Môžete kontaktovať našich odborných pracovníkov na info@ghc.sk, alebo volajte na +421 2 4524 1268.

 • V prípade, ak je žiadateľom genetického samoplatcovského vyšetrenia:

  a) Lekár/ambulancia – úhradu testu urobí pacient priamo v ambulancii v deň odberu vzorky. Laboratórium po ukončení kalendárneho mesiaca vystaví ambulancii/lekárovi faktúru za všetky zrealizované testy v danom mesiaci.

  b) Pacient samoplatca – uhradí cenu požadovaného vyšetrenia vkladom, alebo prevodom na účet laboratória a ako variabilný symbol uvedie rodné číslo testovanej osoby.

  IBAN: SK11 1100 0000 0026 2170 1853

  VS: rodné číslo testovanej osoby

 • Neváhajte nás kontaktovať na info@ghc.sk, prípadne na tel. +421 2 4524 1268.

 • Našim klientom ponúkame možnosť zriadenia služby s názvom Weblims, prostredníctvom ktorej sa k výsledkom vašich pacientov dostaneme prakticky okamžite hneď ako sú vypustené z laboratória. Služba tiež umožňuje zadávať žiadanky elektronicky, takže ich nemusíte vypisovať ručne. Ak máte záujem, stačí nás kontaktovať na info@ghc.sk a celý postup vám vysvetlíme.

Začnite písať